همایش ملی سلامت سالمندی- اخبار همایش
برگزاری همایش بصورت مجازی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/5/5 | 
دبیر همایش ملی سلامت سالمندی از برگزاری همایش ملی سلامت سالمندی به صورت غیرحضوری خبر داد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا این همایش غیرحضوری برگزار می شود.

علی کمالی در نشست برنامه ریزی برگزاری نشست همایش ملی سلامت سالمندی افزود: متاسفانه به دلیل شرایط کرونایی قادر به برگزاری همایش به صورت حضوری نیستیم از این رو اعضاء هیات علمی، شرکت کنندگان و علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس elderhealth.jmu.ac.ir به صورت غیرحضوری شرکت کنند.
وی ادامه داد: اطلاع رسانی های لازم در زمینه برگزاری غیرحضوری همایش ملی سلامت سالمندی انجام شده تا شرکت کنندگان در جریان برگزاری این همایش باشند.
دبیر همایش ملی سلامت سالمندی زمان برگزاری همایش ملی سلامت سالمندی را ۱۳ و ۱۴ مرداد ماه سال جاری اعلام کرد و گفت: این همایش به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت طی ۲ روز برگزار می شود.
کمالی اظهار داشت: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری همایش ملی سلامت سالمندی برنامه ریزی شده تا در روز برگزاری با هیچ مشکلی مواجه نشویم.
وی افزود: با توجه به برگزاری این همایش در سطح ملی، حساسیت ویژه ای برای برنامه های این همایش وجود دارد.
وی ادامه داد: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۳۴۴۳۳۱۶۳۸۳ و سایت این همایش ملی به نشانی elderhealth.jmu.ac.ir  مراجعه کنند و در روزهای همایش از طریق لینک اداب کانکت vc.jmu.ac.ir/elderhealth به صفحه برگزاری همایش متصل شوند.
وی همچنین از پخش زنده همایش در سایت رسمی آپارات به آدرس https://www.aparat.com/Hamayesh_melli/live خبر داد و بیان داشت که علاقمندان می توانند در روزهای ۱۳ و ۱۴ مرداد ماه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۵:۰۰ از طریق لینک مذکور وارد صفحه مجازی برگزاری همایش شوند.
دبیر همایش ملی سلامت سالمندی از برگزاری تور مجازی در این همایش خبر داد و گفت: ظرفیت های گردشگری و کشاورزی منطقه جنوب کرمان در این تور به صورت مجازی نمایش گذاشته می شود.
وی با بیان اینکه همایش ملی سلامت سالمندی در ۱۴ محور برگزار می شود، بررسی چالش‌ها و راهکارهای حوزه سالمندی را از اهداف برگزاری این همایش عنوان کرد.
وی اظهار داشت: شناخت ابعاد و ویژگی‌های مختلف حوزه سالمندی نیازمند واکاوی و بررسی‌های علمی دارد از این رو  دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در راستای ارتقاء کیفیت زندگی و ترویج فرهنگ خودمراقبتی سالمندان این همایش ملی را برگزار می‌کند.
نشانی مطلب در وبگاه همایش ملی سلامت سالمندی:
http://elderhealth.jmu.ac.ir/find.php?item=1.55.31.fa
برگشت به اصل مطلب