همایش ملی سلامت سالمندی- اخبار همایش
تمدید مهلت ثبت نام و ارسال مقالات تا ۳۱ تیر ماه

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/3/30 | 

 دبیر همایش ملی سلامت سالمندی از تمدید مهلت ارسال مقالات به همایش ملی سلامت سالمندی تا ۳۱ تیرماه سال جاری خبر داد.

علی کمالی اظهار داشت: آخرین مهلت ارسال مقالات به همایش ملی سلامت سالمندی ۳۰ خرداد ماه بود که این تاریخ تا ۳۱ تیرماه سال جاری تمدید شد.

وی تصریح کرد: همایش ملی سلامت سالمندی ۱۳ و ۱۴ مرداد ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برگزار می شود.

کمالی با بیان اینکه علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۳۴۴۳۳۱۶۳۸۳ تماس برقرار کنند، آدرس سایت همایش را elderhealth.jmu.ac.ir  و آدرس ایمیل دبیرخانه همایش را elderhealthjmu.ac.ir اعلام کرد.

دبیر همایش ملی سلامت سالمندی هدف از برگزاری این همایش ملی را  بررسی چالش‌ها و راهکارهای حوزه سالمندی برشمرد و گفت: گروه هدف این همایش شامل کلیه رشته هاست.

وی سالمندان در دوران کرونا، کیفیت و سبک زندگی در دوره سالمندی، تغذیه در سالمندی، سلامت روان و سلامت معنوی در سالمندی، فعالیت فیزیکی، معلولیت و توانبخشی در سالمندی، سیاست گذاری سلامت در سالمندی را از جمله محورهای همایش ملی سلامت سالمندی عنوان کرد.

وی دیگر محورهای همایش ملی سلامت سالمندی را اشتغال و استقلال مالی در سالمندان، بیماری ها و سندرم های شایع سالمندی، مداخلات ارتقا دهنده سلامت سالمندان، دارو درمانی در سالمندی، پرستاری سالمندان، سلامت اجتماعی در سالمندی و سلامت زنان سالمند برشمرد.

کمالی اظهار داشت: شناخت ابعاد و ویژگی‌های مختلف حوزه سالمندی نیازمند واکاوی و بررسی‌های علمی است لذا دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در راستای ارتقاء کیفیت زندگی و ترویج فرهنگ خودمراقبتی سالمندان این همایش ملی سالمندی را برگزار می‌کند.

دانشگاه علوم پزشکی جیرفت مستقل از مرکز استان، هفت شهرستان جنوبی استان کرمان را تحت پوشش دارد.

جنوب کرمان، یک سوم پهناورترین استان کشور را با هفت شهرستان و جمعیت یک میلیون نفر تحت پوشش دارد.

نشانی مطلب در وبگاه همایش ملی سلامت سالمندی:
http://elderhealth.jmu.ac.ir/find.php?item=1.55.22.fa
برگشت به اصل مطلب